(067) 431-22-40
(093) 196 00 75
contract61@ukr.net
Написати нам
м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 16
Карта проїзду

Обробка скла

 

При виготовленні виробів зі скла обов'язково необхідна обробка кромки. Обробка ребра запобігає порізам і травмам при експлуатації скляних виробів. Існує два основних способи: шліфування й полірування.

Шліфування скла – це груба обробка кромки, внаслідок чого, виріб стає безпечним для використання. Шліфування кромки скла виконується,  як прямолінійної, так і криволінійної форми. Кут обробки – 90 градусів торець і фаски під кутом 45 градусів.

Для того, щоб торець виробу набув більш естетичного вигляду, роблять полірування скла. Кромка стає прозорою, як лицьова сторона. Працюємо з товщинами від 4мм до 19мм.

Наша компанія має можливість оперативно виконувати обробку великого об`єму скляної продукції. Окрім класичного верстату для обробки кромки скла кожної сторони по черзі, ми маємо обладнання двостороннього кромкування (даблейджер).

Часто в інтер'єрах будівель використовуються скляні поверхні. Це спричиняє необхідність їх професійної обробки. Біла Церква, зокрема, ми надаємо такі послуги.

Щоб надати склу необхідних змін, проводиться:

  • Свердління отворів скла. Біла Церква.
    Ця операція проводиться для пристрою отворів під фурнітуру. Свердління отворів скла якісно і точно проводиться на свердлильному верстаті майстром-фахівцем високої кваліфікації.
  • Шліфування скла
    Щоб гострі краї були безпечні, в склі після його різання, необхідно обробити шліфуванням. Для цього існують спеціальні шліфувальні верстати. Проводиться ця операція спеціальною, досить еластичною, абразивною стрічкою, і скло приймає безпечний вид.
  • Полірування скла
    Для усунення дрібних тріщин і подряпин після шліфування, потрібно відполірувати скло. Полірування також проводиться на верстаті, але вже, полірувальному. Замість абразивної стрічки, застосовується повстяний м'який матеріал.
 
 
 
 
 

Зворотній зв'язок

 

Ваше ім’я

Ваш e-mail

Номер телефону

Тема питання

Отримати консультацію
На нашому сайті ви зможете
Перехід на сайт skinali.contract61.com.ua1
santa
gifts
tree
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
blesk
Швидке замовлення:
+380Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: