Сьогодні гартування скла є одним із найбільш вживаних методів підвищення механічної міцності та термостійкості скла.
Гартування (закалювання) — це нагрівання скла до 620—680 °С, витримка при такій температурі та швидке і рівномірне охолодження повітряним струменем з обох боків. Внаслідок гартування у поверхневих шарах виникає напруження стиску, яке підвищує міцність та ударну в'язкість скла. Перед гартуванням, кромка скла має бути обов’язково обробленою. Таким чином ми знімаємо напругу по всьому периметру скла. Це дозволяє самому виробу рівномірно розігрітися до високих температур, не вибухнувши в печі.
Загартоване скло - це скло, у якого шляхом хімічної або термічної обробки підвищується міцність до ударів і перепадів температури, у порівнянні зі звичайним склом. При розбиванні загартоване скло розпадається на дрібні безпечні осколки. Тому таке скло ще називають «безпечним». Колір, прозорість, хімічний склад і характеристики пропускання світла в загартованому склі не змінюються. Не змінюються також твердість, коефіцієнт розширення, термічна провідність та інші фізичні параметри. Покращуються лише міцність на вигин і розрив. А так само стійкість до термічних напруг.
Максимально допустима напруга при згинанні загартованого скла в 4-5 разів вище звичайного – 200 Н/мм2. Найважливішою перевагою є те, що при руйнуванні воно не може травмувати людину, оскільки розпадається на дрібні безпечні уламки. Термостійкість плоского загартованого скла досягає 250°-320° градусів, тоді як у звичайного воно не перевищує 100 градусів. Тому таке скло широко застосовується в транспортній та будівельній індустрії.
Переваги гартованого скла є очевидні:
Можливості використання гартованого скла - це скляні перегородки, журнальні та кухонні столи, полки та скляні тумби, кухонні робочі поверхні, вітрини та інше!
Загартоване скло має відповідати технічним умовам ДСТУ Б Ст. 2.7-110-2001 (ГОСТ 30698-2000).
Для виготовлення загартованого скла використовується скло з ДСТУ Б Ст. 2.7-112-2003 (ГОСТ 111-2001), яке проходить декілька етапів обробки:
Лінія загартовування скла серії NG використовується для виробництва плоского і вигнутого загартованого скла. Виробництво має сертифікат Guardian на загартування скла з напиленням з коефіцієнтом емісивітета від 0,27 до 0,83. Потужність виробництва залежить від товщини скла, яке гартується. При загартуванні скла товщиною 10 мм, вона становить приблизно 450 м2 на добу, 4мм - до 1000 м2 на добу. Максимальний розмір скла при загартуванні - 3660 х 2440 мм, мінімальний 200 х 300 мм. Товщина скла від 4-х до 19мм. На лінії здійснюється поздовжнє молірування (гнуття) скла. Мінімальний радіус вигину – 1000 мм, максимальний – 8500 мм.
Наша компанія пропонує комплексну ціну, яка включає в себе вартість скла відповідної товщини, його загартування, обробку торців (єврокромка), при необхідності виготовлення отворів і вирізів.
Використання скла в розробці дизайну приміщень сьогодні не рідкість. Оздоблення фасадів нових житлових комплексів, використання скляних поверхонь у виробництві декоративних предметів меблів, оформленні інтер'єрів різних приміщень - ось далеко не повний перелік ситуацій, в яких необхідна гарт скла. Біла Церква сучасне розвинене місто, кількість бажаючих замовити вироби з розжареного скла постійно збільшується. Якісний гарт скла забезпечує безпеку. У разі пошкодження поверхні, виготовленої зі скла, травми навколишніх людей повинні бути виключені.
Замовити гартоване скло в Білій Церкві можна на складні і великі вироби, такі як:
Якість, естетичність, прийнятна вартість широкий вибір пропозицій виробів відмінної якості легко знайти на нашому сайті.
Нові технології дозволяють вирішити проблему економії енергоспоживання, розробки оригінального дизайнерського рішення, скоротити витрати на ремонт і будівництво.
Для тих, кому потрібен гарт скла, ціна замовлення узгоджується в індивідуальному порядку.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
Номер телефону
Тема питання
НОВИНКА: ВИРОБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ!!!
До уваги клієнтів: введена в експлуатацію ДОДАТКОВА ЛІНІЯ ГАРТУВАННЯ! Загартуємо Ваше скло протягом доби! (працюємо цілодобово)