(067) 431-22-40
(093) 196 00 75
contract61@ukr.net
Написати нам
м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 16
Карта проїзду

Фарбування скла

 

Фарбування скла або дзеркала на нашому виробництві - це нанесення напівматованої поверхні (фарби) з використанням високоякісних фарб виробництва Германії та Фінляндії.

Фарбування може бути, як однотонним, так і складним, з візерунками або малюнками на поверхні скла або дзеркала, які при проходженні світла крізь нього виглядають об’ємно. Такий вигляд виріб набуває шляхом вибивання амальгами і нанесенням на цей візерунок фарби.

В нашій компанії фарбування проводиться за каталогами RAL, ICA та NCS. До ваших послуг величезний асортимент скляної продукції, варіантів кольорів та їх відтінків.

Фарба, яку ми використовуємо, відрізняється від інших високою адгезією (міцність зв’язку між склом і фарбою) і високою стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Мі маємо можливість робити покриття, як по напівматованим, так і по текстурним поверхням.

 
 

Також ми маємо багатий досвід в нанесенні на скло спец ефектів. Таких, як зіркове небо, зіркове павутиння. Ці види художнього фарбування дуже вдало підходять для будь-яких інтер’єрів і доповнюють загальний вигляд приміщення.

Звертаємо вашу увагу, що при фарбуванні звичайного листового скла (марки М1), кінцевий відтінок кольору може трохи відрізнятися від кольору у вихідній таблиці RAL, ICA та NCS - відносно світлих відтінків. Максимального збігу кольорів при фарбуванні скла можна досягти при використанні спеціального освітленого (надпрозорого) скла – діаманту.

Окремою темою для всіх будівельників є емаліт (він же стемаліт). Це нанесення керамічної фарби на скло і запікання її в печі. Завдяки цьому фарба глибоко проникає в структуру скла. Такий виріб може використовуватись в екстер’єрних дизайнах (облицювання будівель, вуличні огорожі) також для виготовлення скла для автомобілів. Емаліт є достатньо стійким до перепадів температури, дощів, снігу.

 

Якщо вас цікавить фарбування скла, звертайтеся в компанію «Контракт 61».

 

Для оформлення інтер'єрів, у виробництві меблевої продукції часто використовується фарбування скла. Технологія нанесення будь-якого кольору спеціальними фарбами на поверхню дає великі можливості для створення ексклюзивних елементів декору. Полірування і фарбування, виконана непрофесійно, може зіпсувати зовнішній вигляд будь-якого виробу.

Якщо для конкретних цілей необхідне фарбування скла, ціна заздалегідь узгоджується, виходячи з обсягів роботи. Компанія знаходиться в м. Біла Церква, оформити замовлення на виконання робіт досвідченими склярями просто. Полірування і фарбування стекол виконується для всіх видів виробів. Художня фарбування скла для декорування.

Професійне художнє фарбування скла складається з наступних етапів:

  • Миття скла;
  • Підбір кольору.

Отримати оригінальний декор можна, звернувшись до фахівців, що досконально володіють своїм ремеслом. Приймаємо заявки на оформлення вітрин магазинів, кафе, ресторанів і інші види робіт.

 
 
 
 
 

Зворотній зв'язок

 

Ваше ім’я

Ваш e-mail

Номер телефону

Тема питання

Отримати консультацію
На нашому сайті ви зможете
Перехід на сайт skinali.contract61.com.ua1
santa
gifts
tree
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
blesk
Швидке замовлення:
+380Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: