(067) 431-22-40
(093) 196 00 75
contract61@ukr.net
Написати нам
м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 16
Карта проїзду

Художнє матування

 

Художнє матування – це обробка дзеркала або скла потоком частинок абразивного матеріалу під високим тиском, яка дозволяє наносити на поверхню скла матове зображення. Матовим може бути, як сам малюнок, так і фон (дзеркало або скло є малюнком, а фон – матований). Поверхня виробів з візерунком, нанесеним методом художнього матування, відрізняється високою стійкістю до зовнішніх впливів.

Технологія матування полягає в створенні матової поверхні, додаванням шорсткості і непрозорості потрібних областей на виробі. Створюється матовий малюнок. Піскоструминна обробка скла є найбільш поширеним способом механічного отримання матової поверхні. Наш верстат є настільки дрібнодисперсним, що його важко відрізнити від звичайного хімічного травлення. Після того, як виріб проходить піскоструминну обробку, його обов'язково натирають гідрофобною рідиною, яка допомагає уникнути користувачам в майбутньому залишків від відбитків пальців або будь-чого ще.

Піскоструминні малюнки на склі та дзеркалі широко використовують при виробництві меблів, шаф-купе, різних скляних елементів декору і різноманітних скляних виробів.

 

Компанія «Контракт 61» здійснює художнє матування скла та дзеркал за індивідуальними замовленнями або готовою базою малюнків та візерунків.

 

На додаток до класичного варіанту художнього матування, наше виробництво опанувало поглиблене художнє матування. Скло проходить піскоструминну обробку декілька разів, доки малюнок не стає об'ємним. Це дуже яскраве доповнення до будь-якого інтер'єру.

Вироби з художнім матуванням виробництва нашої компанії допоможуть створити затишок у вашому помешканні.

Обробка скляної поверхні, що створює виразну матову прозорість або дизайнерський малюнок на фрагменті виробу, отримала назву - матування скла. Біла Церква має можливість оцінити скляну творчість на сайті нашої компанії.

Художня обробка скловиробів затребувана в оздобленні предметів інтер'єру, також можна наносити матове покриття на дзеркало, ціна залежить від методу обробки і обсягу роботи.

Неповторну витонченість будь-якій кімнаті надають декоративні елементи, підкреслити авторський стиль можна, застосувавши кольорове матування скла, зображення якого не вигоряє і не тьмяніє з часом.

Варіанти застосування способу матування:

  • Скляний посуд;
  • Керамічні вироби;
  • Виробництво меблів;
  • Декор міжкімнатних дверей;
  • Дизайн дзеркал;
  • Гравірування логотипів;
  • Імітація вітражних панно;
  • Стилізація під антикваріат.

Усюди, де доречно матування скла, ціни якого дозволяють створити дизайнерську розкіш без зайвих витрат.

Надати оригінальність і неповторний характер стильного простору, використовуючи загадку непрозорого скляного декору, допоможе матування скла. Київ розвинув тему в модному стилі ар-деко.

 
 
 
 
 

Зворотній зв'язок

 

Ваше ім’я

Ваш e-mail

Номер телефону

Тема питання

Отримати консультацію
На нашому сайті ви зможете
Перехід на сайт skinali.contract61.com.ua1
santa
gifts
tree
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
blesk
Швидке замовлення:
+380Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: